ביחד איתך

בחברת אלון גבע מאמינים שהמתכון לפרויקט מוצלח דורש עבודה בשיתוף ושיקוף מלא מול הלקוחות וזאת החל מהשלבים הראשוניים של תכנון הפרויקט ועד לסיומו ומסירת המפתחות ללקוחות המרוצים.

כל לקוחות החברה מעורבים בפרויקט לאורך כל אורכו ומעודכנים בכל פרט ופרט – כחלק מכך, באפשרותם להביע דעה ולהשפיע על מהלכו של הפרויקט ובאפשרותם להיות מודעים בכל שלב, היכן הפרויקט עומד ומה קצב ההתקדמות שלו - כאשר לוחות הזמנים נקבעים מבעוד מועד והחברה עושה כל שביכולתה בכדי לעמוד בהם ולדאוג שהלקוח יקבל את המפתחות בזמן אשר נקבע מראש.

בחברת אלון גבע שמים דגש מיוחד לאורך כל הדרך על טובתו של הלקוח ושביעות רצונו ממוקמת בראש סדר העדיפויות של החברה.

כך שאם אתם תרים אחר דירות חדשות בנהריה ורוצים להבטיח לעצמכם ראש שקט וידיעה מוחלטת שתהיו מעורבים בכל אחד משלבי הפרויקט וכחלק מכך, גם תוכלו להיות רגועים בידיעה שמיני "הפתעות" לא צפויות ולא רצויות לא יהוו את נחלתכם – חברת אלון גבע זאת הכתובת עבורכם.

לחברת אלון גבע ניסיון רב שנים ולקיחת חלק בפרויקטים גדולים ומפוארים באזור נהריה.
שמה של החברה והמוניטין שלה יצא למרחקים - הן בזכות השירות האיכותי שהיא נותנת, ההקפדה על כל הפרטים ולו הקטנים ביותר והתוצאות האיכותיות בדמותם של פרויקטים נדלניים איכותיים ומפוארים, אשר כל מי שמתגורר בנהריה והסביבה מכיר ויכול להעיד על טיבם.

החברה חתומה על מגוון רחב של פרויקטים מוכרים ויוקרתיים בעיר הצפונית וברזומה שלה רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר נהנים ממגורים ברמה הגבוהה ביותר.

חברת אלון גבע תצעד אתכם יחדיו אל עבר דירת החלומות שלכם, כאשר כל שלב בפרויקט יתבצע בשיתוף פעולה מלא אתכם, כך שתיהנו גם מהדרך ולא רק מהתוצאה הסופית.

לאורך כל השלבים של הפרויקט תזכו לזמינות מלאה, יחס אדיב ונעים ומקום להביע את דעתכם על התקדמות הפרויקט ועל ההתנהלות של כל אחד מהשלבים של הפרויקט עד לסיומו, לשביעות רצונכם המלאה.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה וליהנות משירותי ייעוץ אדיבים לגבי נדלן בנהריה ומענה סבלני ואיכותי על כל שאלות שיש לכם בנושא.
ביחד נעשה את הצעד הראשון והמשמעותי בדרך לדירת החלומות שלכם.