גבעת הרקפות קריית ביאליק
" גבע ברקפות" - זה הבית שלי !

גבעת הרקפות - קרית ביאליק
בואו לרכוש דירה / פנטהאוז בקומפלקס יוקרתי
ולהנות מחוויית המגורים המושלמת
בפרויקט מגורים יוקרתי הנבנה
ע"י חברת אלון גבע בע"מ
זה הזמן לרכוש את בית חלומותיכם בפרויקט היוקרה "גבע ברקפות", המוקף מכל עבר בשדות, וחורש טבעי.
בשכונת גבעת הרקפות ישנו פיתוח ושירותים לקהילה כגון : פארקים, גני שעשועים, מוסדות חינוך: גני ילדים ובית ספר, מרכזי רפואה, מרכזי קניות, נגישות לכל הקריות והסביבה ובסמוך לכביש עוקף קריות לכיוון חיפה, כביש 22.
השכונה במיקום הטוב ביותר בקריות, יש בה את כל השירותים הדרושים והפרוייקט שנבנה ע"י חברת אלון גבע בע"מ יעניק לכם את חוויית המגורים המושלמת.
הפרוייקט מתוכנן בהקפדה רבה על תכנון אופטימלי, דירות מרווחות, מפנקות, מפוארות, בנויות במיטב חומרי הבנייה וחיפוי יוקרתי לבניינים מה שישמר על השקעתכם לאורך שנים.
הקומפלקס היוקרתי מציע 4 בנייני בוטיק נפרדים ובכל בניין 10 דיירים בלבד,  קיימים 3 כיווני אויר מלאים לכל דירה,  2 דירות בלבד בכל קומה, 3 חדרי שירותים בכל דירה, 2 חניות פרטיות לכל דירה.
בפרויקט דירות ענקיות של 5 חד' עם מרפסות גדולות ומרווחות , פנטהאוזים / דופלקסים של 6  חד' ענקיים ומרהיבים עם 2 מרפסות  מדהימות.
אין ספק  שפרויקט "גבע ברקפות" תוכנן במיוחד בשבילך, מי שמחפש ומקפיד על איכות, יוקרה ונוחות.
בחברת אלון גבע בע"מ אנו מקפידים על מתן שירות אישי לכל דייר מיום ההרשמה לרכישת דירה בפרויקט ועד למסירת הדירה בפועל לשביעות רצון הרוכש.
הרוכש בפרוייקט מעורב בשלבי הבנייה, יש לו חופש בחירה של חיפוי פנים של הדירה ושל חדרי אמבטיה ושירותים, לפי מגוון גדול ויוקרתי המוצע ע"י החברה.
חשוב לציין ולזכור שאתה רוכש באחד מהפרוייקטים של החברה אתה נהנה משילוב נדיר ומנצח המבטיח לך להגשים חלום ולקנות את בית חלומותייך בידיעה מוחלטת כי הינך קונה מחברה שהינה גם בית עבורך ואוזן  קשבת לצרכייך.
המפרט הטכני היוקרתי והעשיר מעניק לך את האפשרות להיכנס לבית חלומותיך ולהימנע מהוצאות מיותרות בשדרוג המפרט ובכך ליהנות מחוויית המגורים המושלמת .

מנהל המכירות של החברה בודנשטיין שי: 
 054-8-777-930

נותרה דירת 5 חדרים אחרונה - לכניסה מיידית !

נווט עכשיו!