פרופיל החברהחברת אלון גבע בע"מ מנהריה , קבלן רשום עפ"י חוק בפנקס הקבלנים וחברה בהתאחדות הקבלנים, בעליה ומנהלה אלון גבע, פועל בתחום הבנייה מזה למעלה מ -  25 שנה ועוסק באופן אישי בביצוע עבודות הבניין ובניית הפרויקטים בנהריה והסביבה.
חברת אלון גבע בע"מ מתמחה בבניית פרויקטים למגורים בנהריה והסביבה  בבנייה רוויה ועוסקת ועסקה במרוצת השנים בביצוע ישיר – בבנייה של פרויקטים בהיקפים משמעותיים עבור מוסדות המדינה, בתי חולים, חברת החשמל לישראל בע"מ, רשויות מקומיות וכו'.

חברת אלון גבע בע"מ מנהריה מעניקה לכם את חווית המגורים המושלמת, בנייה ברמה הגבוהה ביותר, קפדנית, בהתאם לכל התקנים, תוך תשומת לב מירבית לתכנון פרקטי, מרווח, חדשני, עפ"י הטרנדים העיצוביים העתידיים ומותאם אישית לצרכי הדיירים.


ניסיונה רב השנים של חברת אלון גבע בע"מ מנהריה בתחום הבנייה הוא שמאפשר לחברה זו להעניק לכם שירותי בנייה מהטובים ביותר עם ניחוחות עיצובים ברמה הגבוהה ביותר, איכויות של חומרי בנייה וגמר, שישמרו על השקעתכם למשך שנים רבות.
ניסיונם הביצועי של חברת אלון גבע בע"מ ומנהלה ובעליה בעבודות הבנייה, לא רק כיזם, הוא הניסיון שמאפשר בנייה ברמה גבוהה ביותר, איכות של חומרי ביצוע עמידים לאורך השנים, ללא פשרות, תוך מתן מענה לרוכשים בזמן אמת לכל הדרישות והצרכים.
בימים הקרובים חברת הבנייה תחל בתהליך התכנוני , על מנת ליצור עבורכם את דירת חלומותכם, כמיטב המסורת  של חברת הבנייה.

מנהל המכירות של החברה בודנשטיין שי:
 054-8-777-930